Mesh Tavan Sistemleri

Mesh Tavan Sistemleri

Safran Dizayn genişletilmiş metal (mesh) asma tavanlar, özel boşluklu dokusu ile mükemmel ışık ve hava geçirgenliği sağlayan tavanlardır. Farklı mesh asma tavan ölçüleri (göz aralıkları) ve mesh yönünde yapılan değişiklikler ile, mükemmel ışık ve farklı görüş açıları oluşturulmasına imkan vererirler. Mesh tavan kullanıldığı alana değer katmaktadır.

Mesh asma tavan sistemleri boşluklu dokusu ve geçirgen yüzeyi sayesinde asma tavan boşluğunda bulunan elektrik ve mekanik tesisat malzemeleri için bir örtü vazifesi görmektedir. Mesh asma tavan sistemlerini farklı ebatlarda ve çeşitli göz aralığı seçenekleri ile üretilebilen Safran Dizayn genişletilmiş metal malzemelerimiz, asma tavan ve dış cephe kullanımı ile mimarlara modern tasarım seçenekleri sunmaktadır.

Genişletilmiş metal tavan sistemleri, açık yüzeyi ve transparan görünümüyle ışıklandırma ve hava sirkülasyonu açısından bulunduğu ortama değer katan bir tavan elemanıdır. Metalin istenilen şekilde eğilip bükülebilen yapısı ile tasarımcılar için sınırsız imkanlar sunmaktadır. Genişletilmiş metal tavan sistemleri, cephe tasarımı için de önemli bir unsurdur. Genişletilmiş metal tavan sistemlerinin iki çeşidi mevcuttur. Bunlar, ütülü sistem mesh metal tavan ve ütüsüz sistem mesh metal tavan olarak geçmektedir.

Mesh Tavan
Mesh Tavan
ÖZELLİKLER
Malzeme
Alüminyum
Kalınlık
2,00 - 4,00 mm
Maksimum En
1500 mm
Boy
İsteğe göre üretim
Malzeme
Galvaniz
Kalınlık
0,70 - 3,00 mm
Maksimum En
1500 mm
Boy
İsteğe göre üretim
Mesh Tavan